Lat Rus Eng 

   2017. gads
   2016. gads
   2015. gads
   2014. gads
   2013. gads
   2012. gads
   2011. gads
   2010. gads
   2009. gads
   2008. gads
   2007. gads
   2006. gads
   2005. gads
   Stenda šaušana


 


Latvijas Šaušanas pasākumu kalendārais plāns 2010. gadam excel formātā

Precizēts (04.03.2010.) Stenda un medību šaušanas kalendārais plāns 2010. gadam excel formātā


LATVIJAS ŠAUŠANAS FEDERĀCIJAS 2010.G. KALENDĀRAIS PLĀNS
VeidsSākumsBeigasSacensību nosaukumsPilsētaValsts
Janvāris
Lode2-jan3-janAizputes atklātais čempionāts (pneimatiskie ieroči)AizputeLAT
Lode3-jan6-janZviedrijas kauss pneimatikāSavsjoSWE
Lode7-jan9-janHell openTrondheimNOR
Lode9-jan10-janLatvijas komandu čempionāts (pneimatiskie ieroči)TukumsLAT
Lode14-jan17-janSK "Polonija" kausa izcīņaViļņaLTU
Lode15-jan17-janStarptautiskas sacensības (pneimatiskie ieroči)RuseSLO
Lode16-jan17-janLatvijas Ziemas čempionāts ( 1. kārta )DobeleLAT
Lode16-jan17-janDaugavpils čempionāts (pneimatiskie ieroči)DaugavpilsLAT
Lode16-jan17-janLatvijas kauss snaiperu šaušanā 1.posmsĀdažiLAT
Lode22-jan23-janRīgas čempionāts (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Lode22-jan23-janRīgas jaunatnes čempionāts (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Lode27-jan30-janStarptautiskas sacensības (pneimatiskie ieroči)MinheneGER
Lode29-jan30-janLatvijas Ziemas čempionāts ( 2. kārta )DobeleLAT
Februāris
Lode4-feb6-febIntershot 2010HagueNED
Lode6-feb7-febD-pils BJSS meistarsacīkstes (pneimatiskie ieroči)D-pilsLAT
Lode13-feb14-febLatvijas kausa izcīņa 5 šaušanas distancēs 1. posmsĀdažiLAT
Lode13-feb15-febTukuma kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)TukumsLAT
Lietišķā19-feb20-febLatvijas Ziemas čempionātsRīgaLAT
Lode20-feb21-febLatvijas čempionāts dueļu šaušanā (IPSC versija)RīgaLAT
Marts
Lode1-mar10-marISSF Pasaules kauss bisēAcapulcoMEX
Lietišķā6-mar7-marKalpaka kausa izcīņaRīgaLAT
Lode6-mar7-marTukuma kausa izcīņaTukumsLAT
Lode7-mar14-marEiropas čempionāts 10mMerakerNOR
Lode13-mar14-marLatvijas Ziemas čempionāts ( 3. kārta )RīgaLAT
Praktiskā13-mar14-marLatvijas kauss snaiperu šaušanā 2.posmsĀdažiLAT
Lode20-mar21-marLatvijas jaunatnes čempionāts vid.vec.gr.DobeleLAT
Lode20-mar28-marISSF Pasaules kauss šautene/pistoleSydneyAUS
Praktiskā27-mar28-marLatvijas kausa izcīņa ( IPSC versija ) 1.posmsSkulteLAT
Lode27-mar27-marRīgas veterānu čempionāts.RīgaLAT
Aprīlis
Lode10-apr11-aprLatvijas Junioru čempionātsValkaLAT
Stends10-apr11-aprGulbenes čempionāts 1.p (Latvijas kauss sk. Alnis 100m 1. posms)LejasciemsLAT
Lode10-apr18-aprRīgas čempionātsRīgaLAT
Lode15-apr25-aprISSF PK izcīņa Šautene / PistoleBeijingCHI
Stends17-apr17-aprKuldīgas novada čempionāts (Latvijas kauss sk. Meža cūka 35m 1.posms)KuldīgaLAT
Praktiskā17-apr18-aprLatvijas kausa izcīņa 5 šaušanas distancēs 2.posmsĀdažiLAT
Lode23-apr25-aprHeli Rassi piemiņas sacensībasElvaEST
Stends24-apr25-aprLatvijas kausa izcīņa (1. posms Aplis, Tranšeja)PakuļiLAT
Praktiskā24-apr25-aprLatvijas kausa izcīņa (IPSC versija) 2.posmsSkulteLAT
Maijs
Stends1-mai1-maiLejasciema kausa izcīņaLejasciemsLAT
Stends1-mai1-maiRīgas raj. Mednieku kausa izcīņaInčukalnsLAT
Lode1-mai2-maiDaugavpils kaussDaugavpilsLAT
Praktiskā2-mai3-maiStarptautiskās sacensības pa stobru lādējamo ieroču kategorijā 1.posms.ĀdažiLAT
Lode8-mai8-maiLatvijas invalīdu čempionāts (pneimatiskie ieroči)DobeleLAT
Stends8-mai8-maiSēlijas VM čempionāts (Latvijas kauss sk. Meža cūka 35m 2.posms)SteķiLAT
Stends8-mai8-maiSK "Bauskas zemgaļi" sez. atklāšanas sac. (2. posms Aplis, Tranšeja)ĪslīceLAT
Praktiskā8-mai9-maiLatvijas kausa izcīņa snaiperu šaušanā FinālsĀdažiLAT
Stends11-mai20-maiISSF PK izcīņa Šautene / PistoleDorsetGBR
Lietišķā15-mai16-maiLatvijas kausa izcīņa I. etapsĀdažiLAT
Lode15-mai16-maiLatvijas kausa izcīņa I. etapsĀdažiLAT
Lode21-mai22-maiLiepājas raj. sporta skolas atklātais čempionātsLiepājaLAT
Stends22-mai22-maiMadonas rajona čempionāts (1. Kārta )PalejasLAT
Stends22-mai22-maiValensa kausa izcīņaKuldīgaLAT
Praktiskā22-mai23-maiLatvijas kausa izcīņa (IPSC versija) 3.posmsSkulteLAT
Lode22-mai30-maiISSF PK izcīņa Šautene / PistoleFort benningUSA
Stends29-mai29-maiLiepājas rajona čempionāts (3. posms Aplis, Tranšeja)GrobiņaLAT
Stends29-mai29-mai"Gros Auto" kausa izcīņa (Latvijas kauss sk. Meža cūka 35m 3.posms)MārkulīčiLAT
Jūnijs
Stends5-jūn5-jūnŽurnāla MMD kausa izcīņaĀdažiLAT
Lode12-jūn13-jūnDaugavpils čempionātsDaugavpilsLAT
Praktiskā12-jūn13-jūnStarptautiskās sacensības pa stobru lādējamo ieroču kategorijā 2.posms.ĀdažiLAT
Stends12-jūn13-jūnPurnavu muižas kausa izcīņa (Latvijas kauss sk. Meža cūka 35m 4.posms)MārkulīčiLAT
Stends19-jūn19-jūnLatvijas čempionāts (Aplis, Tranšeja)TalsiLAT
Stends19-jūn19-jūnLatvijas čempionāts (sk. Meža cūka)TalsiLAT
Praktiskā19-jūn20-jūnLatvijas kausa izcīņa 5 šaušanas distancēs FinālsĀdažiLAT
Praktiskā26-jūn27-jūnLatvijas čempionāts(IPSC versija)SkulteLAT
Jūlijs
Lode2-jūl4-jūlLatvijas čempionātsTukums, DobeleLAT
Stends3-jūl4-jūlLatvijas kauss skrejošā mežacūka 2.posmsĀdažiLAT
Stends10-jūl11-jūlMeža darbinieku spartakiāde
Stends10-jūl11-jūlMadonas novada čempionāts (Latvijas kauss sk. Meža cūka 35m 5.posms)PalejasLAT
Praktiskā10-jūl11-jūlLatvijas kauss šaušanā uz blīvumu 1.posmsĀdažiLAT
Stends16-jūl17-jūlZvārdes šautuves balvas izcīņa (Latvijas kauss sk. Alnis 100m 2. posms)SaldusLAT
Stends16-jūl17-jūlZvārdes šautuves balvas izcīņa (Latvijas kauss sk. Meža cūka 35m 6.posms)SaldusLAT
Praktiskā17-jūl18-jūlLatvijas kausa izcīņa (IPSC versija) 4.posmsSkulteLAT
Stends24-jūl24-jūlKuldīgas novada kausa izcīņaKuldīgaLAT
Stends24-jūl25-jūlBlaser kausa izcīņaMārkulīčiLAT
Stends24-jūl24-jūlLatvijas kausa izcīņa (4. posms Aplis, Tranšeja)īslīceLAT
Stends24-jūl24-jūl"Mārkulīču" kausa izcīņa (Latvijas kauss sk. Alnis 100m 3. posms)MārkulīčiLAT
Praktiskā25-jūl25-jūlS/K Marss sacensībasĀdažiLAT
Visi29-jūl11-augISSF Pasaules kauss visos vingrinājumosMunichGER
Stends31-jūl31-jūlAustrumlatgales čempionātsRugājiLAT
Augusts
Stends6-aug8-augMinhauzena festivālsMārkulīčiLAT
Stends14-aug15-augTalsu rajona čempionāts (Latvijasčempionāts sk. Meža cūka 35m)ĢipkaLAT
Praktiskā14-aug15-augLatvijas kausa izcīņa šaušanā uz blīvumu FinālsĀdažiLAT
Praktiskā šaušana14-aug15-augBaltijas valstu čempionātsSkulteLAT
Praktiskā šaušana14-aug15-augStarptautiskās sacensības pa stobru lādējamo ieroču kategorijā finālsĀdažiLAT
Lode14-aug26-aug1. Jaunatnes Olimpiskās spēlesSingapūraSIN
Stends21-aug21-augGulbenes čempionāts 2.pLejasciemsLAT
Stends21-aug22-augMadonas rajona čempionāts (3. Kārta )PalejasLAT
Stends21-aug22-augS/K Mednieki kausa izcīņa pa skrejošo alniBērzpurviLAT
Lietišķā27-aug28-augLatvijas kauss II.etapsĀdažiLAT
Lode27-aug28-augLatvijas kauss II.etapsĀdažiLAT
Stends28-aug29-augLatvijas čempionāts (skrejošais alnis 100m)SaldusLAT
Stends28-aug29-augLatvijas kauss (5. posms Aplis, Tranšeja)GrobiņaLAT
Septembris
Stends4-sep4-sepLatvijas kausa izcīņas fināls (skrejošo alni 100m)SaldusLAT
Lietišķā4-sep5-sepLatvijas čempionātsĀdažiLAT
Lode4-sep5-sepLatvijas kauss IV. EtapsĀdažiLAT
Stends4-sep5-sepLatvijas čempionāts (stāvošs mērķis 35m)MārkulīčiLAT
Stends11-sep11-sepKuldīgas raj.MMB kausa izcīņāKuldīgaLAT
Stends11-sep11-sepGrobiņas lielās balvas izcīņa sportingāGrobiņaLAT
Stends11-sep11-sepLatvijas kausa fināls (skrejošā mežacūka 35m)SaldusLAT
Stends11-sep12-sepLatvijas kausa izcīņas fināls (sk. Meža cūka 35m)SaldusLAT
Stends11-sep12-sepLatvijas kausa izcīņa (6. posms Aplis, Tranšeja)GrobiņaLAT
Stends11-sep12-sepLatvijas čempionāts (skrejošā meža cūka 50m)SaldusLAT
Stends18-sep18-sepPirmsdzinējmedību sacensības "Šauj garām!"LejasciemsLAT
Stends18-sep19-sepPaleju kausa izcīņa.PalejasLAT
Lietišķā24-sep25-sepLatvijas kauss III. etapsĀdažiLAT
Lode24-sep25-sepLatvijas kauss III. etapsĀdažiLAT
Lietišķā25-sep25-sepLatvijas čempionāts lauku mērķu šaušanāSkulteLAT
Stends25-sep25-sepPārgaujas novada šaušanas sacensībasMārkulīčiLAT
Praktiskā25-sep25-sepLatvijas kausa izcīņa ( IPSC versija ) FinālsSkulteLAT
Oktobris
Lode9-okt10-oktArvīda Manfelda piemiņas balvas izcīņas sacensībasAizputeLAT
Lode23-okt24-oktLatvijas jaunatnes čempionāts vecākā vec.gr.DobeleLAT
Lode31-okt1-novDaugavpils kausu izcīņaDaugavpilsLAT
Novembris
Lode6-nov6-novLatvijas veterānu čempionātsRīgaLAT
Lode20-nov21-novI. Freimaņa piemiņas sacensībasDobeleLAT
Lode27-nov28-novV.Sidorova XV piemiņas sacensībasNarvaEST
Lode27-nov28-novLatvijas kausu izcīņa (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Lietišķā29-nov6-dec45. CISM Pasaules karavīru čempionātsRio de janeiroBRA
Decembris
Lode11-dec12-decLatvijas jaunatnes čempionāts jaun.vec.gr.RīgaLAT