Lat Rus Eng 

   2017. gads
   2016. gads
   2015. gads
   2014. gads
   2013. gads
   2012. gads
   2011. gads
   2010. gads
   2009. gads
   2008. gads
   2007. gads
   2006. gads
   2005. gads
   Stenda šaušana


 



Latvijas Šaušanas pasākumu kalendārais plāns 2009. gadam excel formātā



Precizēts stenda un medību šaušanas kalendārs 2009. gadam excel formātā


Sporta veidsSākumsBeigasSacensību nosaukumsPilsētaValsts
Janvāris
Ložu šaušana2-jan3-janAizputes atklātais čempionāts (pneimatiskie ieroči)AizputeLAT
Ložu šaušana3-jan6-janZviedrijas kauss pneimatikāSavsjoSWE
Ložu šaušana7-jan10-janHell openTrondheimNOR
Ložu šaušana9-jan11-janLatvijas komandu čempionāts (pneimatiskie ieroči)TukumsLAT
Ložu šaušana15-jan18-janSK "Polonija" kausa izcīņaViļņaLTU
Ložu šaušana17-jan18-janDaugavpils čempionāts (pneimatiskie ieroči)DaugavpilsLAT
Praktiskā šaušana17-jan18-janLatvijas kauss snaiperu šaušanā 1.posmsĀdažiLAT
Ložu šaušana24-jan24-janIgaunijas Junioru čempionāts (pneimatiskie ieroči)HāpsalaEST
Ložu šaušana24-jan25-janRīgas jaunatnes čempionāts (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Ložu šaušana28-jan1-febStarptautiskas sacensības (pneimatiskie ieroči)MinheneGER
Ložu šaušana29-jan1-febTartu atklātais čempionāts (pneimatiskie ieroči)TartuEST
Ložu šaušana30-jan31-janLatvijas Ziemas čempionāts ( 1. kārta )DobeleLAT
Februāris
Ložu šaušana7-feb8-febD-pils BJSS meistarsacīkstes (pneimatiskie ieroči)D-pilsLAT
Ložu šaušana7-feb8-febPilvas sporta skolas kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)PilvaEST
Ložu šaušana13-feb15-febTukuma kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)TukumsLAT
Ložu šaušana14-feb14-febIgaunijas čempionātsNarvaEST
Ložu šaušana14-feb15-febRīgas čempionāts (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Praktiskā šaušana14-feb15-febLatvijas kausa izcīņa 5 šaušanas distancēs 1. posmsĀdažiLAT
Ložu šaušana19-feb22-febEiropas čempionāts 10mPrāgaCZE
Lietišķā šaušana20-feb21-febLatvijas Ziemas čempionātsRīgaLAT
Praktiskā šaušana21-feb22-febLatvijas čempionāts dueļu šaušanā (IPSC versija)RīgaLAT
Ložu šaušana28-feb1-marAudentes kausa izcīņaTallinaEST
Marts
Lietišķā šaušana6-mar7-marKalpaka kausa izcīņaRīgaLAT
Ložu šaušana7-mar8-marTukuma kausa izcīņaTukumsLAT
Ložu šaušana12-mar16-mar16.Starptautiskās ātršaušanas sacensībasViesbadeneGER
Ložu šaušana13-mar14-marLatvijas Ziemas čempionāts ( 2. kārta )RīgaLAT
Praktiskā šaušana14-mar15-marLatvijas kauss snaiperu šaušanā 2.posmsĀdažiLAT
Ložu šaušana19-mar19-marLožu šaušanas sacensības (vienību komandieriem, departamentu priekšniekiem)ĀdažiLAT
Ložu šaušana19-mar20-marLatvijas jaunatnes čempionāts vid.vec.gr.DobeleLAT
Ložu šaušana21-mar21-marRīgas veterānu čempionāts.RīgaLAT
Stenda šaušana22-mar30-marKipras GP izcīņaLimasolaCYP
Lietišķā šaušana27-mar27-marZs čempionāts 1.kārtaVentspils, DaugavpilsLAT
Praktiskā šaušana28-mar29-marLatvijas kausa izcīņa ( IPSC versija ) 1.posmsSkulteLAT
Ložu šaušana28-mar5-aprRīgas čempionātsRīgaLAT
Aprīlis
Ložu šaušana8-apr16-aprISSF PK izcīņa Šautene / PistoleChangwonKOR
Ložu šaušana10-apr12-aprLatvijas Junioru čempionātsDobeleLAT
Stenda šaušana11-apr12-aprLatvijas kausa izcīņa 1.posmsPakuļiLAT
Stenda šaušana11-apr12-aprKuldīgas rajona čempionātsKuldīgaLAT
Stenda šaušana11-apr12-aprKuldīgas rajona čempionātsKuldīgaLAT
Stenda šaušana11-apr12-aprLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 1.kārtaKuldīgaLAT
Ložu šaušana16-apr24-aprISSF PK izcīņa Šautene / PistoleBeijingCHI
Stenda šaušana17-apr18-aprLejasciema kausa izcīņa (skrejošais alnis)LejasciemsLAT
Stenda šaušana17-apr18-aprLatvijas kausa izcīņa (skrejošais alnis) 1.kārtaLejasciemsLAT
Praktiskā šaušana18-apr19-aprLatvijas kausa izcīņa 5 šaušanas distancēs 2.posmsĀdažiLAT
Stenda šaušana24-apr25-aprPavasaraun Latvijas kausa izcīņa ( 1.kārta).ĪslīceLAT
Stenda šaušana24-apr25-aprPavasaraun Latvijas kausaizcīņa pa kustošo mērķi( 2.kārta.MārkulīčiLAT
Ložu šaušana24-apr26-aprHeli Rassi piemiņas sacensībasElvaEST
Stenda šaušana24-apr26-aprLiepājas rajona sporta spēlesGrobiņaLAT
Lietišķā šaušana25-apr25-aprZs čempionāts 2.kārtaDobele, PreiļiLAT
Praktiskā šaušana25-apr26-aprLatvijas kausa izcīņa (IPSC versija) 2.posmsSkulteLAT
Ložu šaušana27-apr3-maiStarptautiskas junioru sacensībasZūlaGER
Stenda šaušana27-apr3-maiStarptautiskas junioru sacensībasZūlaGER
Maijs
Stenda šaušana1-mai1-maiLejasciema kausa izcīņaLejasciemsLAT
Stenda šaušana1-mai1-maiRīgas raj. Mednieku kausa izcīņaInčukalnsLAT
Stenda šaušana1-mai10-maiISSF PK izcīņa biseKairaEGY
Ložu šaušana
Praktiskā
šaušana
2-mai

2-mai
3-mai

2-mai
Daugavpils kauss

LSK kausa izcīņa (PPC versija)
Daugavpils

Rīga
LAT

LAT
Ložu šaušana2-mai3-maiLatgales priekšpilsētas kausu izcīņaRīgaLAT
Praktiskā šaušana2-mai3-maiStarptautiskās sacensības pa stobru lādējamo ieroču kategorijā 1.posms.ĀdažiLAT
Stenda šaušana2-mai3-maiLatvijas kausa izcīņa pa skrejošo alni (2.kārta )SteķiLAT
Ložu šaušana7-mai8-maiLiepājas raj. sporta skolas atklātais čempionātsLiepājaLAT
Ložu šaušana9-mai9-maiDobeles atklātais invalīdu čempionāts (pneimatiskie ieroči)DobeleLAT
Stenda šaušana9-mai9-maiLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 3.kārtaSteķiLAT
Stenda šaušana9-mai9-maiSēlijas virsmežniecības atklātais čempionāts pa kustošo mērķiSteķiLAT
Stenda šaušana9-mai9-maiSK Bauskas zemgaļi sezonas atklāšanas sacensībasĪslīceLAT
Ložu šaušana9-mai10-maiTallinas atklātais čempionātsMennikuEST
Praktiskā šaušana9-mai10-maiLatvijas kausa izcīņa snaiperu šaušanā FinālsĀdažiLAT
Stenda šaušana9-mai10-maiIgaunijas kausa izcīņaMennikuEST
Ložu šaušana12-mai21-maiISSF PK izcīņa Šautene / PistoleMinheneGER
Lietišķā šaušana15-mai16-maiLatvijas kausa izcīņa I. etapsĀdažiLAT
Ložu šaušana15-mai16-maiLatvijas kausa izcīņa I. etapsĀdažiLAT
Stenda šaušana15-mai16-maiLatvijas kauss skrejošā mečacūka 1.posmsĀdažiLAT
Ložu šaušana21-mai29-maiISSF PK izcīņa Šautene / PistoleMilānaITA
Stenda šaušana22-mai23-maiMadonas rajona čempionāts (1. Kārta )PalejasLAT
Ložu šaušana23-mai23-maiElvas atklātais čempionātsElvaEST
Stenda šaušana23-mai23-maiValensa kausa izcīņaKuldīgaLAT
Praktiskā šaušana23-mai24-maiLatvijas kausa izcīņa (IPSC versija) 3.posmsSkulteLAT
Stenda šaušana29-mai30-maiLiepājas rajona čempionātsGrobiņaLAT
Stenda šaušana29-mai30-maiRīgas rajona kausa izcīņaInčukalnsLAT
Lietišķā šaušana30-mai30-maiZs čempionāts 3.kārtaKuldīga, CēsisLAT
Stenda šaušana30-mai30-maiLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 4.kārtaInčukalnsLAT
Stenda šaušana30-mai30-maiGros Auto kausa izcīņaMārkulīčiLAT
Ložu šaušana30-mai31-maiIgaunijas Jaunatnes čempionātsElvaEST
Praktiskā šaušana30-mai31-maiS/K Marss sacensībasĀdažiLAT
Stenda šaušana30-mai1-jūnBrno GP izcīņaBRNOCZE
Jūnijs
Stenda šaušana5-jūn14-jūnISSF Pasaules kauss biseMinskBLR
Stenda šaušana6-jūn6-jūnŽurnāla MMD kausa izcīņaĀdažiLAT
Ložu šaušana13-jūn14-jūnDaugavpils čempionātsDaugavpilsLAT
Praktiskā šaušana13-jūn14-jūnStarptautiskās sacensības pa stobru lādējamo ieroču kategorijā 2.posms.ĀdažiLAT
Stenda šaušana13-jūn14-jūnPurnavas muižas kausa izcīņaMārkulīčiLAT
Stenda šaušana15-jūn24-jūnISSF Pasaules kauss biseSan MarinoSMR
Lietišķā šaušana17-jūn20-jūnBaltijas Karavīru sporta spēlesAlūksneLAT
Ložu šaušana17-jūn20-jūnLožu šaušana (atklātais čempionāts NBS)ĀdažiLAT
Stenda šaušana19-jūn22-jūnLatvijas čempionātsGrobiņaLAT
Stenda šaušana19-jūn22-jūnLatvijas čempionāts pa kustošo mērķiGrobiņaLAT
Praktiskā šaušana20-jūn21-jūnLatvijas kausa izcīņa 5 šaušanas distancēs FinālsĀdažiLAT
Ložu šaušana25-jūn27-jūnLatvijas Jaunatnes Olimpiāde 2009DobeleLAT
Ložu šaušana26-jūn28-jūnIgaunijas čempionātsElvaEST
Stenda šaušana26-jūn28-jūnIgaunijas čempionātsMennikuEST
Praktiskā šaušana27-jūn28-jūnLatvijas čempionāts(IPSC versija)SkulteLAT
Jūlijs
Lietišķā šaušana3-jūl4-jūlLatvijas kauss II.etapsĀdažiLAT
Ložu šaušana3-jūl4-jūlLatvijas kauss II.etapsĀdažiLAT
Stenda šaušana3-jūl4-jūlLatvijas kauss skrejošā mečacūka 2.posmsĀdažiLAT
Stenda šaušana3-jūl5-jūlŽalgiris GP izcīņaVilņaLTU
Stenda šaušana9-jūl10-jūlMeža darbinieku spartakiāde
Stenda šaušana10-jūl11-jūlLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 5.kārtaPalejasLAT
Stenda šaušana10-jūl11-jūlMadonas rajona čempionāts (2. Kārta )PalejasLAT
Praktiskā šaušana11-jūl12-jūlLatvijas kauss šaušanā uz blīvumu 1.posmsĀdažiLAT
Ložu šaušana13-jūl26-jūlEiropas čempionātsOsijekCRO
Stenda šaušana17-jūl18-jūlKuldīgas raj. kausa izcīņāKuldīgaLAT
Stenda šaušana17-jūl18-jūlLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 6.kārtaSaldusLAT
Stenda šaušana17-jūl18-jūlSIA Zvārdes šautuve balvas izcīņa pa skrejošo alniSaldusLAT
Stenda šaušana17-jūl18-jūlSIA Zvārdes šautuve balvas izcīņa pa kustošo mērķiSaldusLAT
Stenda šaušana17-jūl18-jūlLatvijas kausa izcīņa (skrejošais alnis) 3.kārtaSaldusLAT
Praktiskā šaušana18-jūl19-jūlLatvijas kausa izcīņa (IPSC versija) 4.posmsSkulteLAT
Lietišķā šaušana24-jūl25-jūlLatvijas kauss III. etapsĀdažiLAT
Ložu šaušana24-jūl25-jūlLatvijas kauss III. etapsĀdažiLAT
Stenda šaušana24-jūl25-jūlLatvijas kauss skrejošā mečacūka 3.posmsĀdažiLAT
Stenda šaušana24-jūl25-jūlLatvijas kausa 2. kārtaĪslīceLAT
Stenda šaušana25-jūl26-jūlBlaser kausa izcīņaMārkulīčiLAT
Praktiskā šaušana26-jūl26-jūlS/K Marss sacensībasĀdažiLAT
Ložu šaušana31-jūl2-augLatvijas čempionātsĀdaži, TukumsLAT
Medību šaušana31-jūl2-augMinhauzena festivālsKandavaLAT
Augusts
Stenda šaušana8-aug17-augPasaules čempionāts biseMaribora
Ložu šaušana10-aug17-augCISM Pasaules čempionātsZagrebaCRO
Stenda šaušana14-aug15-augTalsu rajona čempionāts pa kustošo mērķiĢipkaLAT
Stenda šaušana14-aug15-augLatvijas kausa 3. kārtaGrobiņaLAT
Praktiskā šaušana15-aug16-augLatvijas kausa izcīņa šaušanā uz blīvumu FinālsĀdažiLAT
Praktiskā šaušana15-aug16-augBaltijas valstu čempionātsSkulteLAT
Praktiskā šaušana15-aug16-augStarptautiskās sacensības pa stobru lādējamo ieroču kategorijā finālsĀdažiLAT
Stenda šaušana21-aug22-augMadonas rajona čempionāts (3. Kārta )PalejasLAT
Stenda šaušana21-aug22-augS/K Mednieki kausa izcīņa pa skrejošo alniBērzpurviLAT
Stenda šaušana28-aug29-augLatvijas čempionāts skrejošais alnisSaldusLAT
Lietišķā šaušana29-aug29-augZS čempionāts 4.kārta (fināls)ĀdažiLAT
Septembris
Stenda šaušana4-sep5-sepKuldīgas raj.MMB kausa izcīņāKuldīgaLAT
Lietišķā šaušana4-sep6-sepLatvijas čempionātsĀdažiLAT
Ložu šaušana4-sep6-sepLatvijas kauss IV. EtapsĀdažiLAT
Stenda šaušana4-sep6-sepBerlīnes GP sacensībasBerlīneGER
Stenda šaušana4-sep6-sepLatvijas čempionāts skrejošā mečacūkaĀdažiLAT
Stenda šaušana5-sep5-sepKuldīgas MMB kausa izcīņaKuldīgaLAT
Stenda šaušana11-sep12-sepLatvijas kausa izcīņas fināls (kustošais mērķis)SaldusLAT
Stenda šaušana11-sep12-sepLatvijas kausa izcīņas fināls pa skrejošo alni.SaldusLAT
Stenda šaušana11-sep12-sepLatvijas kausa izcīņas finālsGrobiņaLAT
Stenda šaušana18-sep19-sepGrobiņas lielās balvas izcīņaGrobiņaLAT
Stenda šaušana18-sep19-sepPaleju kausa izcīņa.PalejasLAT
Praktiskā šaušana24-sep25-sepLatvijas kausa izcīņa (IPSC versija) 5.posmsSkulteLAT
Stenda šaušana24-sep3-oktISSF Pasaules kauss bise finālsIstambulTUR
Lietišķā šaušana25-sep26-sepLatvijas čempionāts lauku mērķu šaušanāSkulteLAT
Praktiskā šaušana26-sep27-sepLatvijas kausa izcīņa ( IPSC versija ) FinālsSkulteLAT
Stenda šaušana27-sep27-sepLatvijas kausa fināls skrejošā mečacūkaĀdažiLAT
Stenda šaušana27-sep27-sepLatvijas čempionāts 35 mĀdažiLAT
Oktobris
Ložu šaušana9-okt11-oktArvīda Manfelda piemiņas balvas izcīņas sacensībasAizputeLAT
Ložu šaušana22-okt23-oktLatvijas jaunatnes čempionāts vec. vec.gr.DobeleLAT
Ložu šaušana31-okt1-novDaugavpils kausu izcīņaDaugavpilsLAT
Novembris
Ložu šaušana7-nov7-novLatvijas veterānu čempionātsRīgaLAT
Ložu šaušana21-nov22-novDobeles kausu izcīņaDobeleLAT
Ložu šaušana27-nov28-novV.Sidorova XV piemiņas sacensībasNarvaEST
Ložu šaušana27-nov29-novLatvijas kausu izcīņa (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Decembris
Ložu šaušana3-dec4-decLatvijas jaunatnes čempionāts jaun.vec.gr.RīgaLAT
Ložu šaušana31-dec31-decISSF Pasaules kauss Šautene / Pistole fināls-AHO