Lat Rus Eng 

   2017. gads
   2016. gads
   2015. gads
   2014. gads
   2013. gads
   2012. gads
   2011. gads
   2010. gads
   2009. gads
   2008. gads
   2007. gads
   2006. gads
   2005. gads
   Stenda šaušana


 



LATVIJAS ŠAUŠANAS FEDERĀCIJAS
2008. g. KALENDĀRAIS PLĀNS


Sporta veidsSākumsBeigasSacensību nosaukumsPilsētaValsts
Ložu šaušana5-jan6-janAizputes čempionāts (pneimatiskie ieroči)AizputeLAT
Ložu šaušana5-jan6-janDaugavpils čempionāts (pneimatiskie ieroči)DaugavpilsLAT
Ložu šaušana9-jan12-janHell openTrondheimNOR
Ložu šaušana10-jan13-janSK "Polonija" kausa izcīņaViļņaLTU
Ložu šaušana11-jan12-janLatvijas komandu čempionāts (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Ložu šaušana18-jan19-janIgaunijas Junioru čempionāts (pneimatiskie ieroči)HāpsalaEST
Ložu šaušana18-jan19-janLatvijas Ziemas čempionāts ( 1. kārta )RīgaLAT
Ložu šaušana19-jan20-janLietuvas komandu čempionāts (pneimatiskie ieroči)ViļņaLTU
Praktiskā šaušana20-jan20-janLatvijas kauss snaiperu šaušanā 1.posmsĀdažiLAT
Ložu šaušana23-jan27-janStarptautiskas sacensības (pneimatiskie ieroči)MinheneGER
Ložu šaušana26-jan27-janRīgas jaunatnes čempionāts (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Praktiskā šaušana27-jan27-janLatvijas kausa 2. līmeņa sacensības (IPSC versija) 1.posmsSkulteLAT
Ložu šaušana27-jan3-febTartu atklātais čempionāts (pneimatiskie ieroči)TartuEST
Ložu šaušana1-feb2-febLatvijas Ziemas čempionāts ( 2. kārta )RīgaLAT
Ložu šaušana8-feb9-febPilvas sporta skolas kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)PilvaEST
Lietišķā šaušana9-feb10-febLatvijas Ziemas čempionātsRīgaLAT
Ložu šaušana9-feb10-febTukuma kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)TukumsLAT
Stenda šaušana16-feb16-febMednieku biatlona sacensībasPakuļiLAT
Ložu šaušana16-feb17-febIgaunijas čempionātsNarvaEST
Ložu šaušana16-feb17-febRīgas čempionāts (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Praktiskā šaušana17-feb17-febLatvijas čempionāts dueļu šaušanā ( IPSC versija)RīgaLAT
Ložu šaušana22-feb23-febD-pils BJSS meistarsacīkstes (pneimatiskie ieroči)D-pilsLAT
Praktiskā šaušana24-feb24-febLatvijas kauss ar gludstobra ieročiem (IPSC versija)ĀdažiLAT
Ložu šaušana24-feb1-marEiropas čempionāts (pneimatiskie ieroči)WinterthuraSUI
Ložu šaušana27-feb1-marAudentes kausa izcīņaTallinaEST
Ložu šaušana1-mar2-marDaugavpils čempionātsDaugavpilsLAT
Praktiskā šaušana3-mar3-marLatvijas kauss 5 šaušanas distancēs 1.posmsĀdažiLAT
Ložu šaušana6-mar10-mar15.Starptautiskās ātršaušanas sacensībasViesbadeneGER
Lietišķā šaušana7-mar8-marKalpaka kausa izcīņaRīgaLAT
Ložu šaušana8-mar9-marTukuma kausa izcīņaTukumsLAT
Stenda šaušana10-mar17-marKipras GP izcīņaLimasolaCYP
Ložu šaušana14-mar15-marBiedrības JOUD atklātais čempionāts (pneimatiskie ieroči)PērnavaEST
Ložu šaušana14-mar15-marLatvijas Ziemas čempionāts ( 3. kārta )RīgaLAT
Ložu šaušana21-mar30-marISSFPK izcīņaRio de JaneiroBRA
Stenda šaušana22-mar23-marMenniku kausa izcīņa 1. posmsMennikuEST
Stenda šaušana22-mar23-marLietuvas klubu sacensības 1. posmsViļņaLTU
Stenda šaušana22-mar23-marLieldienu kausa izcīņaJēkabpilsLAT
Ložu šaušana26-mar27-marLatvijas jaunatnes čempionāts vid.vec.gr.DobeleLAT
Ložu šaušana29-mar29-marZs čempionāts 1.kārtaVentspils, DaugavpilsLAT
Ložu šaušana29-mar6-aprRīgas čempionātsRīgaLAT
Praktiskā šaušana30-mar30-marLatvijas kausa 2. līmeņa sacensības (IPSC versija) 2.posmsSkulteLAT
Stenda šaušana5-apr6-aprLietuvas klubu sacensības 2. PosmsViļņaLTU
Ložu šaušana10-apr21-aprISSF PK izcīņaChangwonCHI
Stenda šaušana10-apr21-aprISSF PK izcīņaChangwonCHI
Stenda šaušana11-apr12-aprKuldīgas rajona kausa izcīņaKuldīgaLAT
Stenda šaušana11-apr12-aprLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 1.kārtaKuldīgaLAT
Ložu šaušana11-apr13-aprLatvijas Junioru čempionātsD-pilsLAT
Ložu šaušana12-apr12-aprRīgas veterānu čempionāts.RīgaLAT
Stenda šaušana12-apr12-aprLieldienu Zaķa balvas izcīņaPakuļiLAT
Stenda šaušana12-apr13-aprMenniku kausa izcīņa 2. posmsMennikuEST
Stenda šaušana18-apr19-aprPavasaraun Latvijas kausa ( 2.kārta.) izcīņa pa kustošo mērķiInčukalnsLAT
Stenda šaušana18-apr19-aprLatvijas kausa izcīņa 1. posmsPakuļiLAT
Stenda šaušana19-apr20-aprLietuvas klubu sacensības 3. PosmsViļņaLTU
Ložu šaušana25-apr27-aprRassi piemiņas sacensībasElvaEST
Stenda šaušana25-apr27-aprLiepājas rajona sporta spēlesGrobiņaLAT
Stenda šaušana26-apr26-aprMadonas rajona čempionāts (1. Kārta )PalejasLAT
Lietišķā šaušana26-apr27-aprZs čempionāts 2.kārtaDobele, PreiļiLAT
Praktiskā šaušana27-apr27-aprLatvijas kauss snaiperu šaušanā 2.posmsĀdažiLAT
Praktiskā šaušana27-apr27-aprLatvijas kausa 2. līmeņa sacensības (IPSC versija) 3.posmsSkulteLAT
Ložu šaušana28-apr4-maiStarptautiskas junioru sacensībasZūlaGER
Stenda šaušana28-apr4-maiStarptautiskas junioru sacensībasZūlaGER
Stenda šaušana1-mai1-maiLejasciema kausa izcīņaLejasciemsLAT
Ložu šaušana1-mai3-maiDaugavpils kaussDaugavpilsLAT
Stenda šaušana1-mai11-maiISSF PK izcīņaKerrvillaUSA
Stenda šaušana2-mai3-maiLatvijas kausa izcīņa pa skrejošo alniSteķiLAT
Stenda šaušana3-mai3-maiSK Bauskas zemgaļi sezonas atklāšanas sacensībasĪslīceLAT
Ložu šaušana3-mai4-maiTallinas atklātais čempionātsMennikuEST
Ložu šaušana3-mai4-maiLatgales priekšpilsētas kausu izcīņaRīgaLAT
Stenda šaušana3-mai4-maiIgaunijas kausa izcīņaMennikuEST
Stenda šaušana3-mai4-maiLietuvas klubu sacensības 4. PosmsViļņaLTU
Ložu šaušana10-mai10-maiDobeles atklātais invalīdu čempionāts (pneimatiskie ieroči)DobeleLAT
Stenda šaušana10-mai10-maiSaldus rajona mednieku čempionātsPakuļiLAT
Stenda šaušana10-mai10-maiLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 3.kārtaSteķiLAT
Stenda šaušana10-mai10-maiPreiļu raj atklātais čempionāts pa kustošo mērķiSteķiLAT
Ložu šaušana15-mai22-maiISSF PK izcīņaMinheneGER
Lietišķā šaušana16-mai17-maiLatvijas kausa izcīņa I. etapsĀdažiLAT
Ložu šaušana16-mai17-maiLatvijas kausa izcīņa I. etapsĀdažiLAT
Stenda šaušana16-mai17-maiLatvijas kauss skrejošā mečacūka 1.posmsĀdažiLAT
Stenda šaušana16-mai17-maiLietuvas klubu sacensības 5. PosmsViļņaLTU
Stenda šaušana16-mai18-maiLiepājas rajona čempionātsGrobiņaLAT
Ložu šaušana22-mai30-maiISSF PK izcīņaMilānaITA
Ložu šaušana23-mai24-maiElvas atklātais čempionātsElvaEST
Lietišķā šaušana24-mai24-maiZs čempionāts 2.kārtaKuldīga, CēsisLAT
Stenda šaušana24-mai24-maiLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 4.kārtaInčukalnsLAT
Stenda šaušana24-mai24-maiRīgas rajona kausa izcīņaInčukalnsLAT
Stenda šaušana24-mai24-maiSaldus rajona virsmežniecības kausa izcīņaPakuļiLAT
Stenda šaušana24-mai24-maiMadonas rajona čempionāts (2. Kārta )PalejasLAT
Praktiskā šaušana25-mai25-maiLatvijas kausa 2. līmeņa sacensības (IPSC versija) 4.posmsSkulteLAT
Stenda šaušana30-mai31-maiLietuvas klubu sacensības 6. PosmsViļņaLTU
Stenda šaušana30-mai1-jūnLatvijas čempionātsGrobiņaLAT
Stenda šaušana30-mai1-jūnLatvijas čempionāts pa kustošo mērķiGrobiņaLAT
Stenda šaušana31-mai31-maiValensa kausa izcīņaKuldīgaLAT
Ložu šaušana31-mai1-jūnIgaunijas Jaunatnes čempionātsMennikuEST
Stenda šaušana31-mai2-jūnBrno GP izcīņaBRNOCZE
Ložu šaušana3-jūn8-jūnElvas Šaušanas nedēļas sacensībasElvaEST
Stenda šaušana7-jūn7-jūnŽurnāla MMD kausa izcīņaĀdažiLAT
Stenda šaušana13-jūn14-jūnLietuvas klubu sacensības 7. PosmsViļņaLTU
Ložu šaušana13-jūn15-jūnLatvijas OlimpiādeVentspilsLAT
Stenda šaušana13-jūn15-jūnLatvijas OlimpiādeGrobiņaLAT
Praktiskā šaušana15-jūn15-jūnLatvijas kauss šaušanā uz blīvumu 1.posmsĀdažiLAT
Stenda šaušana21-jūn21-jūnLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 5.kārtaPakuļiLAT
Stenda šaušana21-jūn21-jūnPakuļu kausa izcīņaPakuļiLAT
Ložu šaušana21-jūn22-jūnLietuvas čempionātsViļņaLTU
Stenda šaušana27-jūn28-jūnMārkulīču kausa izcīņaMārkulīčiLAT
Stenda šaušana27-jūn28-jūnLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 6.kārtaMārkulīčiLAT
Ložu šaušana27-jūn29-jūnIgaunijas čempionātsElvaEST
Ložu šaušana27-jūn29-jūnIgaunijas Studentu čempionātsElvaEST
Stenda šaušana27-jūn29-jūnLatvijas kausa izcīņa 2. posmsJēkabpilsLAT
Stenda šaušana27-jūn29-jūnIgaunijas čempionātsMennikuEST
Stenda šaušana28-jūn29-jūnLietuvas čempionātsViļņaLTU
Praktiskā šaušana29-jūn29-jūnLatvijas kausa 2. līmeņa sacensības (IPSC versija) 5.posmsSkulteLAT
Lietišķā šaušana4-jūl5-jūlLatvijas kauss 2.etapsĀdažiLAT
Ložu šaušana4-jūl5-jūlLatvijas kauss 2.etapsĀdažiLAT
Stenda šaušana4-jūl5-jūlValsts meža dienesta spartakiāde.KuldīgaLAT
Stenda šaušana4-jūl7-jūlŽalgiris GP izcīņaViļņaLTU
Stenda šaušana11-jūl12-jūlLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 7.kārtaPalejasLAT
Stenda šaušana11-jūl12-jūlMadonas rajona čempionāts (3. Kārta )PalejasLAT
Stenda šaušana25-jūl26-jūlLatvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 8.kārtaĢipkaLAT
Stenda šaušana25-jūl26-jūlTalsu rajona čempionāts pa kustošo mērķiĢipkaLAT
Stenda šaušana26-jūl26-jūlJēkabpils raj. Mednieku sacensībasJēkabpilsLAT
Stenda šaušana29-jūl31-jūlVAS Latvijas Valsts Meži spartakiāde.KlauģiLAT
Ložu šaušana1-aug3-augLatvijas čempionātsĀdažiLAT
Medību šaušana1-aug3-augMinhauzena festivālsLAT
Ložu šaušana8-aug24-augOlimpiskās spēlesBeijingCHN
Lietišķā šaušana15-aug16-augLatvijas kauss 3 etapsĀdažiLAT
Ložu šaušana15-aug16-augLatvijas kauss 3 etapsĀdažiLAT
Stenda šaušana15-aug16-augLatvijas kauss skrejošā mečacūka 2.posmsĀdažiLAT
Stenda šaušana22-aug23-augLatvijas čempionāts skrienošais alnisSteķiLAT
Stenda šaušana23-aug23-augAGB servisa kausa izcīņaPakuļiLAT
Stenda šaušana29-aug30-augLatvijas kausa izcīņa3.kārtaĪslīceLAT
Lietišķā šaušana30-aug30-augLatvijasZS čempionātsĀdažiLAT
Lietišķā šaušana5-sep7-sepLatvijas čempionātsĀdažiLAT
Ložu šaušana5-sep7-sepLatvijas kauss 4 posmsĀdažiLAT
Stenda šaušana5-sep7-sepLatvijas čempionāts skrejošā mečacūkaĀdažiLAT
Stenda šaušana6-sep6-sepKuldīgas MMB kausa izcīņaKuldīgaLAT
Stenda šaušana6-sep7-sepBerlīnes GP sacensībasBerlīneGER
Stenda šaušana12-sep13-sepLatvijas kausa izcīņas fināls (kustošais mērķis)PakuļiLAT
Stenda šaušana12-sep14-sepGrobiņas lielās balvas izcīņaGrobiņaLAT
Ložu šaušana16-sep20-sepCISM Pasaules čempionātsBodenaSWE
Stenda šaušana19-sep20-sepPaleju kausa izcīņa.PalejasLAT
Lietišķā šaušana26-sep27-sepLatviojas čempionāts lauku mērķu šaušanāSkulteLAT
Stenda šaušana27-sep27-sepMedību sezonas atklāšanas sacensībasPakuļiLAT
Stenda šaušana27-sep28-sepLatvijas kausa fināls skrejošā mečacūkaĀdažiLAT
Stenda šaušana28-sep28-sepNormas kaussĀdažiLAT
Stenda šaušana28-sep28-sepLietuvas klubu sacensības 8. PosmsViļņaLTU
Lietišķā šaušana2-okt2-oktLatvijas NBS čempionātsĀdažiLAT
Ložu šaušana4-okt5-oktAizputes kausu izcīņaAizputeLAT
Stenda šaušana4-okt5-oktLietuvas čempionāts dupletu šaušanāViļņaLTU
Stenda šaušana19-okt19-oktLietuvas klubu sacensības 9. PosmsViļņaLTU
Ložu šaušana24-okt26-oktLatvijas jaunatnes čempionāts vec..vec.gr.TukumsLAT
Ložu šaušana1-nov2-novDaugavpils kausu izcīņaDaugavpilsLAT
Ložu šaušana8-nov8-novLatvijas veterānu čempionātsRīgaLAT
Ložu šaušana22-nov23-novDobeles kausu izcīņaDobeleLAT
Ložu šaušana22-nov23-novLietuvas kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)VilņaLTU
Ložu šaušana28-nov29-novV.Sidorova XIII piemiņas sacensībasNarvaEST
Ložu šaušana29-nov30-novLatvijas kausu izcīņa (pneimatiskie ieroči)RīgaLAT
Ložu šaušana6-dec7-decLatvijas jaunatnes čempionāts jaun.vec.gr.RīgaLAT
Stenda šaušana7-dec7-decLietuvas klubu sacensības10. PosmsViļņaLTU


Latvijas Šaušanas Federācijas 2008. gada kalendārais plāns Excell formātā