Lat Rus Eng 

   2017. gads
   2016. gads
   2015. gads
   2014. gads
   2013. gads
   2012. gads
   2011. gads
   2010. gads
   2009. gads
   2008. gads
   2007. gads
   2006. gads
   2005. gads
   Stenda šaušana


 



Latvijas Šaušanas federācija kalendārais plāns 2007. gadam

Nr.

Sporta veids

Sāk.

Beig.

Sacensību nosaukums

Pilsēta

Valsts

1

Ložu šaušana

3-jan

6-jan

Zviedrijas kauss (pneimatiskie ieroči)

Sāvsjō

SWE

2

Ložu šaušana

4-jan

5-jan

Aizputes čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Aizpute

LAT

3

Ložu šaušana

5-jan

6-jan

Latvijas kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)

Rīga

LAT

4

Ložu šaušana

11-jan

13-jan

Pilzenes GP izcīņa (pneimatiskie ieroči)

Pilzene

CZK

5

Ložu šaušana

12-jan

14-jan

Igaunijasčempionāta atlases sac. (pneimatiskie ieroči)

Narva,Pilva,
Hāpsalu,Paide, Tallina

EST

6

Ložu šaušana

12-jan

14-jan

Starptautiskas cacensības (pneimatiskie ieroči)

Ruše

SLO

7

Ložu šaušana

13-jan

13-jan

Latvijas Ziemas čempionāts ( 2. kārta )

Rīga

LAT

8

Ložu šaušana

13-jan

14-jan

SK "Polonija" kausa izcīņa

Viļņa

LTU

9

Ložu šaušana

17-jan

20-jan

Baltijas kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)

Aarhus

DEN

10

Ložu šaušana

20-jan

21-jan

D-pils čempionāts (pneimatiskie ieroči)

D-pils

LAT

11

Ložu šaušana

21-jan

21-jan

Lietuvas komandu čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Viļņa

LTU

12

Ložu šaušana

24-jan

28-jan

Starptautiskas sacensības (pneimatiskie ieroči)

Minhene

GER

13

Ložu šaušana

27-jan

27-jan

Igaunijas junioru čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Hāpsala

EST

14

Ložu šaušana

27-jan

28-jan

Rīgas jaunatnes čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Rīga

LAT

15

Ložu šaušana

31-jan

3-feb

Starptautiskas sacensības (pneimatiskie ieroči)

Hāga

DEN

16

Ložu šaušana

2-feb

3-feb

Latvijas komandu čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Rīga

LAT

17

Ložu šaušana

2-feb

3-feb

Starptautiskas sacensības (pneimatiskie ieroči)

Wiesbadene

GER

1

Stenda šaušana

3-feb

7-feb

Starptautiskas sa censības

Dubaja

UEA

18

Ložu šaušana

8-feb

11-feb

Starptautiskassacensības ātršaušanā ar pistoli

Wiesbadene

GER

19

Ložu šaušana

10-feb

11-feb

Latvijas Ziemas čempionāts ( 3. kārta )

Rīga

LAT

20

Ložu šaušana

15-feb

18-feb

Wroclavas GP izcīņa(pneimatiskie ieroči)

Wroclava

POL

1

Lietišķā šaušana

16-feb

17-feb

Latvijas Ziemas čempionāts

Rīga

LAT

21

Ložu šaušana

16-feb

18-feb

Tukuma kausa izcīņa (pneimatiskie ieroči)

Tukums

LAT

22

Ložu šaušana

17-feb

18-feb

D-pils BJSS meistarsacīkstes

D-pils

LAT

23

Ložu šaušana

17-feb

18-feb

Igaunijas čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Narva

EST

1

Praktiskā šaušana

17-feb

17-feb

Latvijas čempionāts dueļu šaušanā ( IPSC versija)

Rīga

LAT

24

Ložu šaušana

21-feb

24-feb

Starptautiskas sacensības (pneimatiskie ieroči)

Trondheima

NOR

25

Ložu šaušana

24-feb

24-feb

Rīgas čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Rīga

LAT

2

Stenda šaušana

26-feb

5-mar

Kipras GP izcīņa

Limasola

CYP

26

Ložu šaušana

2-mar

3-mar

Latvijas Ziemas čempionāts ( 4. kārta )

Rīga

LAT

27

Ložu šaušana

3-mar

4-mar

R.Krusta piemiņas sacensības

Tallina

EST

2

Lietišķā šaušana

9-mar

10-mar

Kalpaka kausa izcīņa

Rīga

LAT

28

Ložu šaušana

10-mar

10-mar

Igaunijas jaunatnes čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Hāpsala

EST

29

Ložu šaušana

10-mar

11-mar

Tukuma kausa izcīņa

Tukums

LAT

30

Ložu šaušana

12-mar

18-mar

Eiropas čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Deauville

FRA

31

Ložu šaušana

18-mar

18-mar

Liepājas rajona sezonas atkāšanas sacentības

Aizpute

LAT

3

Stenda šaušana

18-mar

27-mar

ISSF PK izcīņa

Santo Domingo

DOM

32

Ložu šaušana

23-mar

25-mar

Latvijas jaunatnes čempionāts vid.vec.gr.

Dobele

LAT

4

Stenda šaušana

23-mar

24-mar

Kuldīgas rajona kausa izcīņa

Kuldīga

LAT

5

Stenda šaušana

23-mar

24-mar

Latvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 1.kārta

Kuldīga

LAT

6

Stenda šaušana

23-mar

25-mar

Beretta GP balvas izcīņa

Maribora

SLO

33

Ložu šaušana

24-mar

1-apr

Rīgas čempionāts

Rīga

LAT

3

Lietišķā šaušana

29-mar

29-mar

Zs čempionāts 1.kārta

Ventspils,D-pils

LAT

7

Stenda šaušana

29-mar

30-mar

Daugavpils čempionāts

Daugavpils

LAT

34

Ložu šaušana

31-mar

8-apr

ISSF PK izcīņa

Ft.Beninga

USA

8

Stenda šaušana

7-apr

7-apr

Lieldienu kausa izcīņa

Jēkabpils

LAT

35

Ložu šaušana

13-apr

15-apr

Latvijas Junioru čempionāts

D-pils

LAT

36

Ložu šaušana

14-apr

14-apr

Rīgas veterānu čempionāts

Rīga

LAT

9

Stenda šaušana

14-apr

14-apr

Madonas rajona čempionāts (1. Kārta )

Palejas

LAT

10

Stenda šaušana

14-apr

14-apr

Lieldienu Zaķa balvas izcīņa

Pakuļi

LAT

11

Stenda šaušana

15-apr

24-apr

ISSF PK izcīņa

Changwon

KOR

12

Stenda šaušana

20-apr

21-apr

Pavasara kausa izcīņa

Īslīce

LAT

2

Praktiskā šaušana

21-apr

22-apr

Latvijas kausa izcīņa ( IPSC versija)

Skulte

LAT

13

Stenda šaušana

21-apr

22-apr

Pavasaraun Latvijas kausa ( 2.kārta.) izcīņa pa kustošo mērķi

Inčukalns

LAT

37

Ložu šaušana

25-apr

29-apr

Hannoveras starptautiskās sacensības

Hannovera

GER

38

Ložu šaušana

25-apr

4-mai

ISSF PK izcīņa

Sidneja

AUS

39

Ložu šaušana

27-apr

29-apr

Rassi piemiņas sacensības

Elva

EST

40

Ložu šaušana

27-apr

29-apr

Eiropas kausa izcīņa 25 m.

Hannovere

GER

14

Stenda šaušana

27-apr

29-apr

Daugavpils rajona čempionāts

Daugavpils

LAT

15

Stenda šaušana

28-apr

29-apr

Menniku kausa izcīņa

Menniku

EST

16

Stenda šaušana

1-mai

1-mai

Lejasciema kausa izcīņa

Lejasciems

LAT

17

Stenda šaušana

1-mai

1-mai

Rīgas raj. mednieku kausa izcīņa

Inčukalns

LAT

18

Stenda šaušana

1-mai

1-mai

Talsu rajona kausa izcīņa pa kustošo mērķi

Ģipka

LAT

41

Ložu šaušana

2-mai

6-mai

Liberation 38.GP balvas izcīņa

Pilzene

CZE

19

Stenda šaušana

3-mai

7-mai

M. Bednareka piemiņas balvas izcīņā

Brno

CZE

42

Ložu šaušana

4-mai

11-mai

ISSF PK izcīņa

Bangkoka

THA

20

Stenda šaušana

4-mai

5-mai

Latvijas kausa izcīņa pa skrejošo alni1.kārta

Steķi

LAT

43

Ložu šaušana

5-mai

6-mai

Latgales priekšpilsētas kausu izcīņa

Rīga

LAT

44

Ložu šaušana

8-mai

13-mai

Eiropas kausaizcīņa 300m

Pilzene

CZE

21

Stenda šaušana

8-mai

13-mai

ESC GP/Eiropas kausaizcīņa

Belgrada

SRB

45

Ložu šaušana

10-mai

13-mai

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

Aizpute

LAT

46

Ložu šaušana

11-mai

13-mai

Eiropas kausa izcīņa 25 m.

Aarhus

DEN

22

Stenda šaušana

11-mai

12-mai

Latvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 3.kārta

Steķi

LAT

4

Lietišķā šaušana

12-mai

12-mai

ZS čempionāts lauku mērķu šaušanā

Skulte

LAT

47

Ložu šaušana

12-mai

12-mai

Dobeles atklātais invalīdu čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Dobele

LAT

23

Stenda šaušana

12-mai

12-mai

Preiļu rajona čempionāts pa kusstošo mērķi

Steķi

LAT

24

Stenda šaušana

12-mai

12-mai

SK "Bauskas Zemgaļi" sezonas atklāšanas sacensības

Īslīce

LAT

25

Stenda šaušana

12-mai

13-mai

Igaunijas kausa izcīņa

Menniku

EST

48

Ložu šaušana

14-mai

20-mai

Starptautiskas junioru sacensības

Zūla

GER

26

Stenda šaušana

14-mai

20-mai

Starptautiskas kausa izcīņas sacensības

Zūla

GER

27

Stenda šaušana

17-mai

20-mai

Slovākijas GP izcīņa

Trnava

SVK

5

Lietišķā šaušana

18-mai

19-mai

Latvijas kausa izcīņa I. etaps

Ādaži

LAT

49

Ložu šaušana

18-mai

19-mai

Latvijas kausa izcīņa I. etaps

Ādaži

LAT

50

Ložu šaušana

19-mai

20-mai

Lietuvas kausa izcīņa

Viļņa

LTU

28

Stenda šaušana

19-mai

19-mai

Saldus rajona virsmežniecības kausa izcīņa

Pakuļi

LAT

29

Stenda šaušana

19-mai

19-mai

Madonas rajona čempionāts (2. Kārta )

Palejas

LAT

30

Stenda šaušana

19-mai

20-mai

Jarvas atklātais čepionāts

Lokuta

EST

31

Stenda šaušana

24-mai

27-mai

Wroclavas GP izcīņa

Wroclava

POL

32

Stenda šaušana

25-mai

26-mai

Latvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 4.kārta

Inčukalns

LAT

33

Stenda šaušana

25-mai

27-mai

Slovēnijas GP izcīņa

Maribora

SLO

34

Stenda šaušana

25-mai

27-mai

Polar GP / EK izcīņa

Lahti

FIN

6

Lietišķā šaušana

26-mai

26-mai

Zs čempionāts 2.kārta

Kuldīga,Cēsis

LAT

51

Ložu šaušana

26-mai

27-mai

Liepājas rajona čempionāts

Aizpute

LAT

35

Stenda šaušana

26-mai

26-mai

Pakuļu kausa izcīņa (1. kārta)

Pakuļi

LAT

36

Stenda šaušana

26-mai

26-mai

Levitras kausa izcīņa

Kuldīga

LAT

37

Stenda šaušana

26-mai

26-mai

Rīgas rajona kausa izcīņa

Inčukalns

LAT

52

Ložu šaušana

28-mai

4-jūn

ISSF PK izcīņa

Minhene

GER

53

Ložu šaušana

2-jūn

3-jūn

Daugavpils čempionāts

D-pils

LAT

38

Stenda šaušana

2-jūn

2-jūn

Žurnāla MMD kausa izcīņa

Ādaži

LAT

39

Stenda šaušana

2-jūn

4-jūn

Brno GP izcīņa

Brno

CZE

54

Ložu šaušana

6-jūn

11-jūn

Eiropas kausaizcīņa 300m

Tolmezzo

ITA

40

Stenda šaušana

6-jūn

15-jūn

ISSF PK izcīņa

Lonato

ITA

55

Ložu šaušana

7-jūn

10-jūn

Pilzenes 17.Starptautiskās balvas izcīņa

Pilzene

CZE

3

Praktiskā šaušana

9-jūn

10-jūn

Latvijas čempionāts (IPSC versija)

Skulte

LAT

56

Ložu šaušana

11-jūn

14-jūn

Eiropas kausa izcīņa 25 m.

Riedbaha

SUI

57

Ložu šaušana

14-jūn

17-jūn

Latvijas čempionāts

Rīga-Ādaži

LAT

58

Ložu šaušana

14-jūn

17-jūn

Wroclavas GP izcīņa

Wroclava

POL

59

Ložu šaušana

15-jūn

16-jūn

Latvijas invalīdu čempionāts (pneimatiskie ieroči)

Rīga

LAT

41

Stenda šaušana

15-jūn

16-jūn

Latvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 5.kārta

Grobiņa

LAT

42

Stenda šaušana

15-jūn

16-jūn

Liepājas raj. čempionāts

Grobiņa

LAT

43

Stenda šaušana

15-jūn

17-jūn

Lietuvas čempionāts

Viļņa

LTU

44

Stenda šaušana

16-jūn

16-jūn

Ogres rajona čempionāts kustošais mērķis

Rembate

LAT

45

Stenda šaušana

16-jūn

16-jūn

Pakuļu kausa izcīņa (2. kārta)

Pakuļi

LAT

60

Ložu šaušana

22-jūn

24-jūn

Starptautiskais veterānu čempionāts

Pilzene

CZE

61

Ložu šaušana

22-jūn

24-jūn

Eiropas kausa izcīņa 25 m.

Zagreba

CRO

46

Stenda šaušana

22-jūn

25-jūn

B&P Winčester balvas izcīņa

Maribora

SLO

62

Ložu šaušana

23-jūn

24-jūn

Lietuvas čempionāts

Viļņa

LTU

47

Stenda šaušana

25-jūn

4-jūl

ISSF PK izcīņa

Maribora

SLO

63

Ložu šaušana

29-jūn

1-jūl

Baltijas jūras jaunatnes 5.spēles

Feldberga

GER

48

Stenda šaušana

29-jūn

30-jūn

Latvijas čempionāts pa kustošo mērķi

Pakuļi

LAT

49

Stenda šaušana

29-jūn

1-jūl

Latvijas čempionāts (apaļais, tranšeju stends)

Pakuļi

LAT

7

Lietišķā šaušana

06.jūl

07.jūl

Latvijas kauss II

Ādaži

LAT

64

Ložu šaušana

06.jūl

07.jūl

Latvijas kauss II

Ādaži

LAT

50

Stenda šaušana

06.jūl

07.jūl

Valsts meža dienesta spartakiāde

Kuldīga

LAT

51

Stenda šaušana

06.jūl

07.jūl

Ogres rajona čempionāts skrejošais alnis (Latvijas kauss II)

Rembate

LAT

52

Stenda šaušana

06.jūl

07.jūl

Latvijas kauss skrejošais alnis (Latvijas kauss II)

Rembate

LAT

53

Stenda šaušana

06.jūl

08.jūl

Žalgiris GP

Viļņa

LTU

65

Ložu šaušana

10.jūl

25.jūl

Eiropas čempionāts

Granāda

54

Stenda šaušana

10.jūl

25.jūl

Eiropas čempionāts

Granāda

ESP

55

Stenda šaušana

13.jūl

14.jūl

Latvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 6.kārta

Palejas

LAT

56

Stenda šaušana

13.jūl

14.jūl

Madonas rajona čempionāts (3. Kārta )

Palejas

LAT

8

Lietišķā šaušana

14.jūl

15.jūl

Latvijas kauss IPSC

Skulte

LAT

57

Stenda šaušana

14.jūl

14.jūl

Kudīgas rajona čempionāts

Kuldīga

LAT

58

Stenda šaušana

14.jūl

14.jūl

Pakuļu kauss 3. Kārta

Pakuļi

LAT

66

Ložu šaušana

16.jūl

18.jūl

Eiropas kauss (25m)

Hanovere

GER

9

Lietišķā šaušana

20.jūl

22.jūl

ZS vasaras salidojums

Jūrkalne

LAT

59

Stenda šaušana

20.jūl

21.jūl

Latvijas kausa izcīņa (kustošais mērķis) 7.kārta

Ģipka

LAT

60

Stenda šaušana

21.jūl

21.jūl

Talsu rajona čempionāts (kustošais mērķis)

Ģipka

LAT

61

Stenda šaušana

21.jūl

22.jūl

Starptautiskas sacensības apaļajā stendā

Lokuta

EST

10

Lietišķā šaušana

26.jūl

06.aug

Starptautiskas rezerves virsnieku sacensības

Ādaži

LAT

62

Stenda šaušana

27.jūl

29.jūl

VAS LVM spartakiāde

Klauģi

LAT

63

Stenda šaušana

28.jūl

28.jūl

Latvijas Keramikas kauss

Pakuļi

LAT

64

Stenda šaušana

28.jūl

29.jūl

Igaunijas čempionāts

Menniku

LAT

65

Stenda šaušana

03.aug

05.aug

Minhauzena festivāls

Ķegums

LAT

66

Stenda šaušana

04.aug

04.aug

Jēkabpils rajona čempionāts

J-pils

LAT

11

Lietišķā šaušana

06.aug

10.aug

CISM Ziemeļvalstu čempionāts

Bodena

SWE

67

Ložu šaušana

08.aug

18.aug

Pasaules universiāde

Bangkoka

67

Stenda šaušana

08.aug

18.aug

Pasaules universiāde

Bangkoka

12

Lietišķā šaušana

17.aug

18.aug

Latvijas kauss III

Ādaži

68

Ložu šaušana

17.aug

18.aug

Latvijas kauss III

Ādaži

68

Stenda šaušana

17.aug

19.aug

Latvijas kauss (apaļais, tranšeju stends)

Pakuļi

LAT

69

Stenda šaušana

17.aug

19.aug

Latvijas kauss (skrejošais alnis) 3.posms

Pakuļi

LAT

70

Stenda šaušana

19.aug

19.aug

Igaunijas čempionāts (dubulttrapā)

Menniku

EST

71

Stenda šaušana

24.aug

26.aug

Latvijas čempionāts (skrejošais alnis)

Pakuļi

LAT

72

Stenda šaušana

25.aug

25.aug

Pakuļu kauss 4. Kārta

Pakuļi

LAT

73

Stenda šaušana

25.aug

25.aug

Lāčkoki

Lāčkoki

LAT

74

Stenda šaušana

26.aug

26.aug

Latvijas čempionāts (automātiskajā trapā)

Pakuļi

LAT

13

Lietišķā šaušana

01.sep

02.sep

ZS čempionāts

Ādaži

LAT

75

Stenda šaušana

01.sep

01.sep

Bauskas zemgaļi sezonas slēgšana

Īslīce

LAT

76

Stenda šaušana

01.sep

01.sep

Kuldīgas MMB Kauss

Kuldīga

LAT

77

Stenda šaušana

01.sep

03.sep

Berlīnes GP

Berlīne

GER

78

Stenda šaušana

01.sep

10.sep

Pasaules čempionāts

Nikozija

CYP

14

Lietišķā šaušana

06.sep

07.sep

Igaunijas robežsardzes čempionāts (300m)

Valga

EST

79

Stenda šaušana

07.sep

08.sep

Grobiņas lielā balva

Grobiņa

LAT

15

Lietišķā šaušana

08.sep

09.sep

Daugavpils čempionāts

D-pils

LAT

80

Stenda šaušana

08.sep

08.sep

Paleju kauss

Palejas

LAT

81

Stenda šaušana

08.sep

08.sep

Ogresčempionāts apaļais stends

Ogre

LAT

16

Lietišķā šaušana

14.sep

16.sep

Latvijas čempionāts

Ādaži

LAT

69

Ložu šaušana

14.sep

16.sep

Latvijas kauss IV

Ādaži

LAT

70

Ložu šaušana

14.sep

16.sep

Igaunijas čempionāts un kausa fināls

Elva

EST

82

Stenda šaušana

14.sep

16.sep

Latvijas čempionāts (skrejošā mežacūka)

Ādaži

LAT

83

Stenda šaušana

15.sep

15.sep

Lietuvas kauss

Viļņa

LTU

84

Stenda šaušana

15.sep

15.sep

Talsu rajona mednieku čempionāts

Talsi

LAT

85

Stenda šaušana

21.sep

23.sep

Latvijas kausa fināls (kustošais mērķis)

Pakuļi

LAT

71

Ložu šaušana

22.sep

23.sep

EK 25m fināls

Zagreba

CRO

86

Stenda šaušana

22.sep

22.sep

Ogres čempionāts Apaļais stends

Ogre

LAT

17

Lietišķā šaušana

28.sep

30.sep

Latvijas čempionāts lauka šaušanā

Skulte

Ādaži

87

Stenda šaušana

29.sep

29.sep

"Norma" kauss

Ādaži

LAT

88

Stenda šaušana

29.sep

29.sep

Latvijas čempionāts (50m)

Ādaži

LAT

89

Stenda šaušana

29.sep

29.sep

Pakuļu kausa fināls

Pakuļi

LAT

72

Ložu šaušana

03.okt

08.okt

ISSF PK Fināls

Bangkoka

18

Lietišķā šaušana

04.okt

04.okt

NBS čempionāts

Ādaži

LAT

90

Stenda šaušana

05.okt

06.okt

Lietuvas čempionāts (dubletos)

Viļņa

LTU

19

Lietišķā šaušana

14.okt

21.okt

CISM Pasaules spēles

Hyderabat

IND

91

Stenda šaušana

15.okt

20.okt

ISSF PK Fināls

Belgrada

CRO

73

Ložu šaušana

26.okt

28.okt

Latvijas Jaunatnes čempionāts

Dobele

LAT

74

Ložu šaušana

03.nov

04.nov

Daugavpils BJSS kauss

D-pils

LAT

75

Ložu šaušana

10.nov

10.nov

Latvijas veterānu čempionāts

Rīga

LAT

76

Ložu šaušana

17.nov

18.nov

Igaunijas čempionāts (B grupa)

Polva

EST

77

Ložu šaušana

24.nov

25.nov

Dobeles kausi

Dobele

LAT

78

Ložu šaušana

24.nov

25.nov

Lietuvas kauss (pneimatika)

Viļņa

LTU

79

Ložu šaušana

01.dec

02.dec

Latvijas kauss

Rīga

LAT

80

Ložu šaušana

07.dec

08.dec

Igaunijas komandu čempionāts un kauss (pneimatika)

Narva

EST

81

Ložu šaušana

07.dec

08.dec

Latvijas jaunatnes čempionāts jaun. gr.

Rīga

LAT




Latvijas Šaušanas pasākumu kalendārais plāns 2007. gadam excel formātā

Zemessardzes sporta pasākumu plāns 2007. gadam